Zajęcia

Active Walk (bieżnie)

Active Walk (bieżnie)

Trening odbywa się na bieżniach bezsilnikowych. Jest to jeden z najskuteczniejszych treningów wspomagających odchudzanie dzięki połączeniu klasycznych ćwiczeń fitness, rytmiki i treningu wydolnościowego i cardio w jeden. Ćwiczenia są proste, niezależnie od wieku, czy sprawności ruchowej wszyscy są zmotywowani i w pełni czują, że stanowią integralną część grupy. Active Walk jest aktywnością fizyczną, którą mogą uprawiać wszyscy, bez względu na wiek, czy poziom sprawności.

Dance Attack

Dance Attack

Taneczny atak na ciało – mówiąc dosłownie, oznacza wykorzystanie kroków tanecznych w połączeniu z ćwiczeniami funkcjonalnymi, tak aby nasze ciało było smukłe, silne i gotowe do codziennych wyzwań. Zajęcia oparte są na prostej choreografii przy rytmicznej muzyce dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej jest gwarantowane, a trening nie jest skupiony tylko na kształtowaniu sylwetki, ale również jest przyjemną zabawą w grupie. Trening ten redukuje stres, poprawia kondycję oraz przemianę materii. Przeprowadzony stretching w części końcowej dodatkowo odpręża i relaksuje.

Trening obwodowy

Trening obwodowy

Trening polegający na zestawieniu ćwiczeń na różne partie ciała i ułożenie ich w formie obwodu. Podczas zajęć angażujemy wszystkie partie mięśniowe.

Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia mające na celu zwiększenie zakresu ruchów. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach zwiększają mobilność naszego ciała, pracujemy nad tym by doprowadzić do wykonywania ruchów w pełnym zakresie. Systematyczne wykonywanie ćwiczeń przeciwdziała powstawaniu kontuzji , a także pomaga rozładować przeciążenia mięśni spowodowane intensywnymi treningami. Podczas zajęć wykorzystywane są rolery, piłeczki, gumy, sztangi i wszystko czym można się rolować, masować i rozciągać.

Indoor Cycling

Indoor Cycling

To połączenie treningu grupowego z treningiem kolarskim na rowerze stacjonarnym.

Body Pump

Body Pump

To ćwiczenia z użyciem sztangi. Prowadzony grupowo w rytm muzyki. Wykonywane są ćwiczenia np, przysiady czy wyrzuty, a wszystko to pod wodzą trenera pokazującego po kolei każdy ruch.

Shape

Shape

Trening ogólnorozwojowy, modelujący oraz wzmacniający mięśnie całego ciała, z naciskiem na mięśnie brzucha, pośladków i grzbietu z użyciem Body Ball, gum, hantli.

Tubing

Tubing

To moduł ćwiczeń fitness o charakterze ogólnorozwojowym, podczas których wykorzystywane są gumy oporowe. Stosowane ćwiczenia wzmacniające przeplatane z typowo aerobowymi pozwalają harmonijnie rozwijać wszystkie partie ciała i usprawnić pracę układów oddechowego oraz sercowo-naczyniowego.

BUP

BUP

Zajęcia fitness skoncentrowane na poprawie dolnej partii ciała- brzucha, ud oraz pośladków. Podczas ćwiczeń spalamy tkankę tłuszczową oraz wzmacniamy mięśnie.

Turbo spalanie

Turbo spalanie

Turbo spalanie to zestaw ćwiczeń typu cardio o bardzo wysokiej intensywności. Poszczególne ćwiczenia ułożone są w obwód z małymi odstępami pomiędzy nimi.
Każdy trening wymaga od uczestnika pełnego zaangażowania oraz nastawienia na ciężką pracę, która w krótkim czasie daje wymierne korzyści.

Fit & Jump

Fit & Jump

Fit & Jump to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych.

Facts Functional

Facts Functional

Trening składa się z 3 części:

MOVMENT FACTS – to świadomy trening mobilizacji, stabilizacji i równowagi

HIIT FACTS – to interwałowy trening siły, kondycji i wytrzymałości

FASCIAL FACTS – to regeneracyjny trening powięzi, masaż i stretching (rozciąganie)

Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup

Ćwiczenia zapobiegają bólom kręgosłupa i wzmacniają mięśnie posturalne. Składają się z rozgrzewki, sesji głównej i rozciągania połączonego z relaksacją.

Pilates

Pilates

Jest przede wszystkim wzmacnianiem mięśni ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni wewnętrznych tułowia. Właśnie technika Pilates oprócz poprawy koordynacji nerwowo-mięśniowej, zwiększenia stabilizacji i mobilizacji stawowej.

Yoga

Yoga

To staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie. Redukuje poziom stresu.

Boks

Boks

Treningi bokserskie są bardzo popularnym sposobem na zdobycie sprawności fizycznej. Treningi z wykorzystaniem uderzeń i kopnięć wzmacniają kondycję i przyspieszają refleks. Ponadto rozwijają w zawodniku większą pewność siebie i pozwalają skutecznie się bronić. Doskonale kształtują ciało i wpływają na wzrost wytrzymałości.

Total Body Workout (TBW)

Total Body Workout (TBW)

Total Body Workout (TBW) oznacza kompleksowe zadbanie o kondycję ciała.
To mix ćwiczeń aerobowych oraz wzmacniających, Trening ma za zadanie wyćwiczyć wszystkie partie mięśni posługując się ćwiczeniami aerobowymi, jak i tymi, które wzmocnią mięśnie. Zajęcia prowadzone są przy rytmicznej muzyce i polegają na powtarzaniu układów, po kolei na wszystkie grupy mięśniowe, często przy użyciu hantli, sztang, taśm, stepów czy gum. Trening TBW pomaga wyrzeźbić sylwetkę i poprawić sprawność fizyczną. Zajęcia nie wymagają dużego przygotowania kondycyjnego i są polecane osobom o różnym stopniu zaawansowania. Ćwiczenia TBW świetnie wpływają nie tylko na wygląd, ale i na samopoczucie, poprawiają siłę mięśniową, elastyczność oraz kształt mięśni.

Weight lifting

Weight lifting

Dyscyplina ciężkiej atletyki, polegająca na podnoszeniu przez zawodnika sztangi o określonej masie.

Gymnastic

Gymnastic

Ćwiczenia stabilizacyjne, podciągnięcia na drążku, wspieranie ciągiem na drążku i na kółkach gimnastycznych, stanie i chodzenie na rękach, stanie na głowie, wymyk, nie brakuje również rozciągania, szpagatów i akrobacji

Cross

Cross

Program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni w życiu realnym.

Intro – grupa początkująca
Beginners – grupa średnio zaawansowana
Regular – grupa zaawansowana
Advanced – grupa bardzo zaawansowana

Mobility

Mobility

Polega na Zwiększaniu mobilności naszego ciała, czyli rozciąganiu, powiększaniu zakresu w stawach, podstawowej techniki masowania oraz rozbijania mięśni.