Zajęcia

Active Walk (bieżnie)

Active Walk (bieżnie)

Trening odbywa się na bieżniach bezsilnikowych. Jest to jeden z najskuteczniejszych treningów wspomagających odchudzanie dzięki połączeniu klasycznych ćwiczeń fitness, rytmiki i treningu wydolnościowego i cardio w jeden. Ćwiczenia są proste, niezależnie od wieku, czy sprawności ruchowej wszyscy są zmotywowani i w pełni czują, że stanowią integralną część grupy. Active Walk jest aktywnością fizyczną, którą mogą uprawiać wszyscy, bez względu na wiek, czy poziom sprawności.

Dance Attack

Dance Attack

Taneczny atak na ciało – mówiąc dosłownie, oznacza wykorzystanie kroków tanecznych w połączeniu z ćwiczeniami funkcjonalnymi, tak aby nasze ciało było smukłe, silne i gotowe do codziennych wyzwań. Zajęcia oparte są na prostej choreografii przy rytmicznej muzyce dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej jest gwarantowane, a trening nie jest skupiony tylko na kształtowaniu sylwetki, ale również jest przyjemną zabawą w grupie. Trening ten redukuje stres, poprawia kondycję oraz przemianę materii. Przeprowadzony stretching w części końcowej dodatkowo odpręża i relaksuje.

Trening obwodowy

Trening obwodowy

Trening polegający na zestawieniu ćwiczeń na różne partie ciała i ułożenie ich w formie obwodu. Podczas zajęć angażujemy wszystkie partie mięśniowe.

Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia mające na celu zwiększenie zakresu ruchów. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach zwiększają mobilność naszego ciała, pracujemy nad tym by doprowadzić do wykonywania ruchów w pełnym zakresie. Systematyczne wykonywanie ćwiczeń przeciwdziała powstawaniu kontuzji , a także pomaga rozładować przeciążenia mięśni spowodowane intensywnymi treningami. Podczas zajęć wykorzystywane są rolery, piłeczki, gumy, sztangi i wszystko czym można się rolować, masować i rozciągać.

Indoor Cycling

Indoor Cycling

To połączenie treningu grupowego z treningiem kolarskim na rowerze stacjonarnym.

BUP

BUP

Zajęcia fitness skoncentrowane na poprawie dolnej partii ciała- brzucha, ud oraz pośladków. Podczas ćwiczeń spalamy tkankę tłuszczową oraz wzmacniamy mięśnie.

Turbo spalanie

Turbo spalanie

Turbo spalanie to zestaw ćwiczeń typu cardio o bardzo wysokiej intensywności. Poszczególne ćwiczenia ułożone są w obwód z małymi odstępami pomiędzy nimi.
Każdy trening wymaga od uczestnika pełnego zaangażowania oraz nastawienia na ciężką pracę, która w krótkim czasie daje wymierne korzyści.

Facts Functional

Facts Functional

Trening składa się z 3 części:

MOVMENT FACTS – to świadomy trening mobilizacji, stabilizacji i równowagi

HIIT FACTS – to interwałowy trening siły, kondycji i wytrzymałości

FASCIAL FACTS – to regeneracyjny trening powięzi, masaż i stretching (rozciąganie)

Yoga

Yoga

To staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie. Redukuje poziom stresu.

Weight lifting

Weight lifting

Dyscyplina ciężkiej atletyki, polegająca na podnoszeniu przez zawodnika sztangi o określonej masie.

Gymnastic

Gymnastic

Ćwiczenia stabilizacyjne, podciągnięcia na drążku, wspieranie ciągiem na drążku i na kółkach gimnastycznych, stanie i chodzenie na rękach, stanie na głowie, wymyk, nie brakuje również rozciągania, szpagatów i akrobacji

Cross

Cross

Program treningu siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i masę mięśni, aby wzmocnić siłę ruchu mięśni w życiu realnym.

Intro – grupa początkująca
Beginners – grupa średnio zaawansowana
Regular – grupa zaawansowana
Advanced – grupa bardzo zaawansowana

Mobility

Mobility

Polega na Zwiększaniu mobilności naszego ciała, czyli rozciąganiu, powiększaniu zakresu w stawach, podstawowej techniki masowania oraz rozbijania mięśni.