O Nas …

Siłownia

Siłownia

Siłownię oraz strefę cardio wyposażyliśmy w sprzęt amerykańskiej firmy Life Fitness. Bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery poziome i pionowe, ergonometr wioślarski, pomogą każdemu w zdobyciu wymarzonej sylwetki. Strefa ćwiczeń wzmacniających i siłowych, to nasza kolejna propozycja. Maszyny pozwolą na wykonanie pełnego treningu siłowego. Odpowiedni dobór obciążenia, łatwość jego zmiany sprawia, że zarówno kobiety jak i mężczyźni, w dogodny dla siebie sposób dobiorą opór z jakim zamierzają ćwiczyć. Strefa wolnych i półwolnych ciężarów, to sekcja dla osób wymagających więcej od treningu siłowego. Hantle, sztangi, ławeczki oraz maszyny z wolnym obciążeniem, umożliwią przeprowadzenie całościowego treningu, zmuszając organizm do ciężkiej pracy siłowej.

Salka stretchingowa

Salka stretchingowa

Dla uzyskania najlepszych rezultatów każdy trening powinien zostać uzupełniony o stretching (rozciąganie). W specjalnej do tego przeznaczonej sali osiągniesz odpowiednie wyciszenie oraz znajdziesz niezbędne przybory: maty, drabinki, tubingi, rollery, które pomogą Ci się rozciągnąć.

Squash

Squash

Dyscyplina sportowa polegająca na odbijaniu rakietą piłki o ścianę w sposób, który w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Nazywany przewrotnie tenisem w klatce. Gra odbywa się na korcie, który posiada 4 ściany, w tym jedną szklaną. Sport dla każdego i w każdym wieku, jeśli jeszcze nie próbowałeś, musisz to jak najszybciej nadrobić.Cały potrzebny sprzęt (rakiety oraz piłeczki o różnym stopniu trudności) do wypożyczenia na miejscu.
Na korcie obowiązuje czyste obuwie sportowe, z białą lub halową podeszwą, nie pozostawiającą śladów.

Sauna

Sauna

Biosauna – przeznaczone do odnowy biologicznej, które charakteryzuje się odpowiednio dobraną temperaturą i wilgotnością. Jest to rozwiązanie pośrednie pomiędzy łaźnią parową (temperatura 40-50°C i wilgotność 100%) oraz sauną suchą (temperatura do 110°C przy wilgotności 20-30%).

Sauna na podczerwień (infrared) – jest to szczególny rodzaj sauny oddziałującej na ciało promieniami podczerwonymi, które docierając nawet do 4 cm w głąb tkanek powoduje pocenie się. Taki głęboki masaż termiczny usuwa z organizmu toksyny, kwasy, metale ciężkie i tłuszcze, zwiększa spalanie kalorii. Seanse w saunie na podczerwień są zalecane przy walce z cellulitem, ponieważ ciepło wnika głęboko w organizm. Mogą z niej korzystać również osoby z płytko unaczynioną skórą.

Sala do Cross'a

Sala do Cross'a

Strefa masażu

Strefa masażu

Dobrze wykonany masaż pobudza krążenie i przemianę materii. Może obniżyć ciśnienie krwi, zwolnić pracę serca, uspokoić nerwy, zmniejszyć napięcie, lęk i ból. Dzięki bogatej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie: masaże relaksacyjne, masaże sportowe, masaż hawajski, zabiegi wyszczuplająco-ujędrniające.

Sale fitness

Sale fitness

Indoor cycling

Indoor cycling