O Nas …

Siłownia

Siłownia

Siłownię oraz strefę cardio wyposażyliśmy w sprzęt amerykańskiej firmy Life Fitness oraz Techno-Gym. Bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery poziome i pionowe, ergonometr wioślarski, pomogą każdemu w zdobyciu wymarzonej sylwetki. Strefa ćwiczeń wzmacniających i siłowych, to nasza kolejna propozycja. Maszyny pozwolą na wykonanie pełnego treningu siłowego. Odpowiedni dobór obciążenia, łatwość jego zmiany sprawia, że zarówno kobiety jak i mężczyźni, w dogodny dla siebie sposób dobiorą opór z jakim zamierzają ćwiczyć. Strefa wolnych i półwolnych ciężarów, to sekcja dla osób wymagających więcej od treningu siłowego. Hantle, sztangi, ławeczki oraz maszyny z wolnym obciążeniem, umożliwią przeprowadzenie całościowego treningu, zmuszając organizm do ciężkiej pracy siłowej.

Salka stretchingowa

Salka stretchingowa

Dla uzyskania najlepszych rezultatów każdy trening powinien zostać uzupełniony o stretching (rozciąganie). W specjalnej do tego przeznaczonej sali osiągniesz odpowiednie wyciszenie oraz znajdziesz niezbędne przybory: maty, drabinki, tubingi, rollery, które pomogą Ci się rozciągnąć.

Squash

Squash

Dyscyplina sportowa polegająca na odbijaniu rakietą piłki o ścianę w sposób, który w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Nazywany przewrotnie tenisem w klatce. Gra odbywa się na korcie, który posiada 4 ściany, w tym jedną szklaną. Sport dla każdego i w każdym wieku, jeśli jeszcze nie próbowałeś, musisz to jak najszybciej nadrobić.Cały potrzebny sprzęt (rakiety oraz piłeczki o różnym stopniu trudności) do wypożyczenia na miejscu.
Na korcie obowiązuje czyste obuwie sportowe, z białą lub halową podeszwą, nie pozostawiającą śladów.

Sauna

Sauna

Biosauna – przeznaczone do odnowy biologicznej, które charakteryzuje się odpowiednio dobraną temperaturą i wilgotnością. Jest to rozwiązanie pośrednie pomiędzy łaźnią parową (temperatura 40-50°C i wilgotność 100%) oraz sauną suchą (temperatura do 110°C przy wilgotności 20-30%).

Sauna na podczerwień (infrared) – jest to szczególny rodzaj sauny oddziałującej na ciało promieniami podczerwonymi, które docierając nawet do 4 cm w głąb tkanek powoduje pocenie się. Taki głęboki masaż termiczny usuwa z organizmu toksyny, kwasy, metale ciężkie i tłuszcze, zwiększa spalanie kalorii. Seanse w saunie na podczerwień są zalecane przy walce z cellulitem, ponieważ ciepło wnika głęboko w organizm. Mogą z niej korzystać również osoby z płytko unaczynioną skórą.

Sala do Cross'a

Sala do Cross'a

Surowość, a zarazem stylowość miejsca już na wejściu mobilizuje do pracy. Bez względu na to, czy przygotowujesz się do startów w rywalizacji, w jakiejkolwiek dyscyplinie, czy chcesz podnieść swoją sprawność ogólną i zadbać o zdrowie – to miejsce stworzono właśnie dla Ciebie.

Sale fitness

Sale fitness

HALA

Przestronna hala fitness pozwala na wykonywanie ćwiczeń bez jakiegokolwiek skrępowania zbyt bliską odległością drugiego Klubowicza. Stworzyliśmy w niej najlepsze warunki do ćwiczeń.

Zapewniamy profesjonalny sprzęt, który zdecydowanie podnosi efektywność ćwiczeń i zapewnia większą satysfakcję ćwiczącym. Oferujemy stepy, sztangi fitnessowe, maty, hantle. Wszystko to zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia zajęć i treningów pod okiem profesjonalnej kadry.

Sala A

Sala przystosowana jest do zajęć mentalnych, to klimatyczne pomieszczenie zaprojektowane w taki sposób, aby uczestnicy mogli się wyciszyć i odprężyć.

Odbywają się tu różnego rodzaju zajęcia mające na celu odprężenie, wyciszenie oraz poprawę elastyczności mięśni. Ćwiczenia wykonuje się we własnym tempie, przy spokojnej, sprzyjającej relaksowi muzyce. Uczą właściwego oddychania, pomagają pozbyć się złych emocji i zredukować stres.

Indoor cycling

Indoor cycling

Sala Indoor Cycling to w skrócie miejsce gdzie na ćwiczymy na rowerze stacjonarnym,  w zorganizowanej grupie i przy akompaniamencie głośnej, rytmicznej muzyki. Ćwiczenia prowadzi specjalnie przeszkolony instruktor, dzięki któremu jazdę na rowerze odkryjesz na nowo.